top of page

AKCE

& EVENTY

 • Kurz odolnosti s Marianem Jelínkem
  pá 14. 4.
  Lánov
  Unikátní seminář se špičkou v oboru osobnostního rozvoje Ph.D. Marianem Jelínkem. Téma semináře bude odolnost, jak překonávat překážky dnešní doby s lehkostí, jak vyniknout ve svém oboru a profesi a jak být v souladu sám se sebou.
  Sdílet
 • Lednový jógový retreat s Tobiasem aneb jóga tam, kde lišky dávají dobrou noc.
  čt 19. 1.
  Bouda Vápenice
  Pojďte si společně s námi užít pravou zimu na plno, jógovou praxí, dechovými technikami, meditací a časem pro sebe. Nepůjde jen o praxi jako takovou, ale i o chvíle strávené venku na procházkách, skialpech, běžkách. Dopřejte si pobyt v přírodě uspané Krakonošem a jeho zmrzlým závojem klidu.
  Sdílet
 • Zimní Self-care & Yoga Pobyt
  pá 13. 1.
  Bouda Vápenice
  Přijeďte se hýčkat a aktivně si odpočinout do zasněžených Krkonoš, čekají na vás dny plné radosti, jógy, zimních radovánek, dobrého jídla, ale hlavně péče o sebe sama.
  Sdílet
 • Dobrodružná cesta malých i velkých bojovníků aneb aktivní rodinná dovolená
  so 23. 7.
  Bouda Vápenice
  Ve spolupráci s Little Bubble Family jsme připravili 2. aktivní letní pobyt pro rodiny s dětmi ve věku od 0-10 let. V rámci programu se myslí na velké i malé, na programu budou lekce jógy, akro jógy, kreativní odpoledne, společný výlet, večerní oheň a hlídání dětí. To vše podtržené domácí kuchyní.
  Sdílet
 • PĚT KROKŮ KE ZDRAVÍ | Víkendový seminář
  pá 13. 5.
  Lánov
  Pojďme společně najít cestu, jak si v dnešní náročné době zpříjemnit naše žití. Nasměrujme svou pozornost ke ZDRAVÍ. Toužíte si osvojit jednoduché a žitelné dovednosti v tak důležitých oblastech jako je PITÍ, POHYB a POTRAVA? Potřebujete mít v životě v rovnováze VZTAHY, práci i SEBEREALIZACI?
  Sdílet
 • SPORTOVNÍ VÍKEND: Pojď žít Krkonoše!
  pá 06. 5.
  Lánov
  Jedinečný víkend pro všechny sportovní nadšence! Během víkendu si můžete vyzkoušet více sportovních disciplín, kterými vás provedou zkušení lektoři. To vše v krásné přírodě Krkonoš a domácím prostředí naší boudy.
  Sdílet
 • YOGA TRIBE I Prodloužený jóga víkend I WILD AT HEART spring edition
  čt 28. 4.
  Lánov
  Namasté přátelé, s příchodem jara bude Bouda Vápenice hostit již třetí nezapomenutelný jóga víkend. Můžete se těšit jak na Yin, tak na Yang; jak na ženy, tak na muže. Na oheň a zpěv, akrojógu a výborné jídlo. Více o programu a celé akci najdete na fb stránkách události: https://fb.me/e/36CDbzv9a
  Sdílet
 • Shakti Tribe | Prodloužený jóga víkend na horách
  čt 13. 1.
  Bouda Vápenice
  Bouda Vápenice bude již podruhé hostit překrásný prodloužený jóga víkend pro ženy. Přidejte se a užijte si program plný radosti, jógy, zpěvu, tance, dobrého jídla a odpočinku v zimní pohádce.
  Sdílet
bottom of page