top of page

AKCE

& EVENTY

 • "Šaman se vrací" aneb léto s dětmi na Vápenici
  út 11. 7.
  Bouda Vápenice
  Zveme vás na jedinečnou letní akci pro rodiny s dětmi. Každý den bude nabitý programem pro malé i velké, můžete se těšit na lekce jógy, pohybové aktivity pro děti, kreativní tvoření, večerní oheň, bojovku, procházky, odpočinek pro rodiče a domácí kuchyni.
  Sdílet
 • Kurz odolnosti s Marianem Jelínkem
  pá 14. 4.
  Lánov
  Unikátní seminář se špičkou v oboru osobnostního rozvoje Ph.D. Marianem Jelínkem. Téma semináře bude odolnost, jak překonávat překážky dnešní doby s lehkostí, jak vyniknout ve svém oboru a profesi a jak být v souladu sám se sebou.
  Sdílet
 • Lednový jógový retreat s Tobiasem aneb jóga tam, kde lišky dávají dobrou noc.
  čt 19. 1.
  Bouda Vápenice
  Pojďte si společně s námi užít pravou zimu na plno, jógovou praxí, dechovými technikami, meditací a časem pro sebe. Nepůjde jen o praxi jako takovou, ale i o chvíle strávené venku na procházkách, skialpech, běžkách. Dopřejte si pobyt v přírodě uspané Krakonošem a jeho zmrzlým závojem klidu.
  Sdílet
 • Dobrodružná cesta malých i velkých bojovníků aneb aktivní rodinná dovolená
  so 23. 7.
  Bouda Vápenice
  Ve spolupráci s Little Bubble Family jsme připravili 2. aktivní letní pobyt pro rodiny s dětmi ve věku od 0-10 let. V rámci programu se myslí na velké i malé, na programu budou lekce jógy, akro jógy, kreativní odpoledne, společný výlet, večerní oheň a hlídání dětí. To vše podtržené domácí kuchyní.
  Sdílet
bottom of page