AKCE

& EVENTY

 • Kurz odolnosti s Marianem Jelínkem a BodyMindMap Institutem
  pá 07. 10.
  Lánov
  Tento seminář je určen všem zájemcům, kteří potřebují znovuobjevit resilienci (odolnost, nezdolnost).
  Sdílet
 • Jógový víkend s Lenkou ve znamení babího léta
  pá 09. 9.
  Bouda Vápenice
  Pojeďte si s Lenkou užít poslední okamžiky babího léta, kdy se ještě můžeme projít jen v tričku a ohřát kůži na slunci, ale rána a večery už nám připomínají, že se blíží podzim. Společně podpoříme ROVNOVÁHU těla, mysli i duše jógovou praxí na krásném místě v divoké přírodě Krkonoš.
  Sdílet
 • Dobrodružná cesta malých i velkých bojovníků aneb aktivní rodinná dovolená
  po 22. 8.
  Bouda Vápenice
  Ve spolupráci s Little Bubble Family jsme připravili aktivní letní pobyt pro rodiny s dětmi ve věku od 0-10 let. V rámci programu se myslí na velké i malé, na programu budou lekce jógy, akro jógy, kreativní odpoledne, společný výlet, večerní oheň a hlídání dětí. To vše podtržené domácí kuchyní.
  Sdílet
 • PĚT KROKŮ KE ZDRAVÍ | Víkendový seminář
  pá 13. 5.
  Lánov
  Pojďme společně najít cestu, jak si v dnešní náročné době zpříjemnit naše žití. Nasměrujme svou pozornost ke ZDRAVÍ. Toužíte si osvojit jednoduché a žitelné dovednosti v tak důležitých oblastech jako je PITÍ, POHYB a POTRAVA? Potřebujete mít v životě v rovnováze VZTAHY, práci i SEBEREALIZACI?
  Sdílet
 • SPORTOVNÍ VÍKEND: Pojď žít Krkonoše!
  pá 06. 5.
  Lánov
  Jedinečný víkend pro všechny sportovní nadšence! Během víkendu si můžete vyzkoušet více sportovních disciplín, kterými vás provedou zkušení lektoři. To vše v krásné přírodě Krkonoš a domácím prostředí naší boudy.
  Sdílet
 • YOGA TRIBE I Prodloužený jóga víkend I WILD AT HEART spring edition
  čt 28. 4.
  Lánov
  Namasté přátelé, s příchodem jara bude Bouda Vápenice hostit již třetí nezapomenutelný jóga víkend. Můžete se těšit jak na Yin, tak na Yang; jak na ženy, tak na muže. Na oheň a zpěv, akrojógu a výborné jídlo. Více o programu a celé akci najdete na fb stránkách události: https://fb.me/e/36CDbzv9a
  Sdílet
 • Shakti Tribe | Prodloužený jóga víkend na horách
  čt 13. 1.
  Bouda Vápenice
  Bouda Vápenice bude již podruhé hostit překrásný prodloužený jóga víkend pro ženy. Přidejte se a užijte si program plný radosti, jógy, zpěvu, tance, dobrého jídla a odpočinku v zimní pohádce.
  Sdílet