• Kristýna Jarošová

U NÁS TO ŽIJE JÓGOU!

V září jsme u nás hostili již čtvrtý jógový víkend. Nesl se ve znamení babího léta, poletujících pavučin, hřejivých slunečních paprsků, společného plynutí, krásných jógových lekcí, domácího vegetariánského jídla a pohodové atmosféry.


Naše společenská místnost se na celý víkend převlékla do podoby jógového sálu, krásně vyzdobeného a útulného místa, kde se každý jogín vždy cítí jako doma. Mimo jógového plynutí se zde i společně snídalo a večeřelo. Ve volných chvílích jogíni našli odpočinek v našem venkovním wellness, na procházkách přírodou nebo při posezení v zahradě.


A jak takový den během jógového víkendu probíhá?

Ráno se začíná společnou praxí, sluneční paprsky vás skrze okna probudí a pohladí po těle, dodají energii a společně se snídaní, kterou s láskou chystáme již od rána, nastartujete váš den. Během dne je program volný, dá se využít k procházce po horách, po lese nebo po loukách. Případně je zde stále možnost zůstat na chalupě a odpočívat ve společnosti dobré knížky, krbu nebo rozjímat na zahradě. Odpoledne se všichni schází k polévce a hrnku čaje před večerní praxí jógy, která bývá odpočinková a relaxační. Po večeři je na programu venkovní sauna s otužovacím sudem a posezení u krbu.


Moc rádi u nás hostíme tyto akce! Na příští rok plánujeme jak zimní, tak jarní jógový pobyt, pokud vás tyto akce zajímají sledujte náš web nebo sociální sítě.


Vaše Bouda Vápenice.