top of page
  • Kristýna Jarošová

RODINNÝ KEMP NA VÁPENICI

První ročník rodinného kempu s názvem "Bublinky v pohybu" je za námi a nám bylo velkou ctí být součástí této krásné letní akce. Léto a období prázdnin patří nejen dětem, ale i jejich rodičům, kteří si v rámci této akce mohli užít program v podobě lekcí jógy, procházek nebo času pro sebe. Děti se setkaly s místním šamanem a v rámci programu se vydaly cestou hledání jeho vnitřního klidu. To bylo nadšení a snahy pomoci, za odvahu a zápal všem dětem moc děkujeme.


Kemp byl rozdělený na dva 3-denní úseky, kdy se nám sjela nejprve skupinka maminek s miminky a poté celé rodiny s většími dětmi. Nechybělo tvoření z korálků, vlastních lucerniček na večerní bojovku a kreativní oblečení na diskotéku. Propojení programu rodiče s dětmi bylo v rámci každodenního společného mantrování, posezení u ohně a workshopu acro jogy. Společné aktivity sklidily velký úspěch a příští rok v programu určitě nebudou chybět.


Výkon v kuchyni podala naše kuchařka Verča, která zkombinovala oblíbené klasiky s veganskými specialitami. Když nám dovolilo počasí obědvali jsme i venku na zahradě. Zahrada byla dokonalým rájem pro lekce jógy, odpolední odpočinek i venkovní wellness v naší sauně a hot tube.


Celému organizačnímu týmu děkujeme a budeme se na všechny těšit opět příští rok!bottom of page