top of page

Fri, Apr 14

|

Lánov

Kurz odolnosti s Marianem Jelínkem

Unikátní seminář se špičkou v oboru osobnostního rozvoje Ph.D. Marianem Jelínkem. Téma semináře bude odolnost, jak překonávat překážky dnešní doby s lehkostí, jak vyniknout ve svém oboru a profesi a jak být v souladu sám se sebou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kurz odolnosti s Marianem Jelínkem
Kurz odolnosti s Marianem Jelínkem

KDY A KDE

Apr 14, 2023, 4:00 PM – Apr 16, 2023, 12:00 PM

Lánov, Horní Lánov 160, 543 41 Lánov, Česko

O VÍKENDU

Čím se nejlepší liší od průměrných? Co rozhoduje o dosažení špičkových výkonů? Jak se připravit na překážky dnešní doby? Osvojte si techniky těch nejlepších, naučte se poznat sami sebe a dostaňte se konečně tam, kde toužíte být. Tento seminář je určen koučům, sportovcům a všem zájemcům, kteří potřebují znovuobjevit resilienci (odolnost, nezdolnost).

Špička v oboru osobnostního rozvoje PhDr. Marian Jelínek Ph.D. vás provede metodami sebekoučinku a nejnovějšími poznatky o mentální odolnosti, které se u něj učí vrcholoví sportovci i manažeři. Marian Jelínek se již více než 25 let zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci (v současnosti např. s Karolínou Plíškovou, Petrem Mrázkem, Janem Mickou a dalšími olympioniky; je také bývalým dlouholetým koučem Jaromíra Jágra). Své mnohaleté zkušenosti využívá při přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také firmám z různých oborů. Je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton University.

SDÍLEJTE UDÁLOST

event_shakti
bottom of page